Mubi Film Öğrenciler için Ücretsiz

Mubi Film Nedir?

Bu platformda özenle seçilmiş 30 film bulunuyor ve her gece yeni bir film eklenirken, platformdaki bir film çıkartılıyor. 30 filmin yanında, Koleksiyon sekmesinde farklı tarzda filmler de mevcut. Ancak burada bir eleştiri yapacağım, bu koleksiyon sekmesi her platformda görünmemektedir. Örneğin, LG Smart TV‘de bu sonradan eklenen sekme yer almamaktadır. İki film birden kuşakları, yönetmen retrospektifleri ve önde gelen film festivallerinden gösterimler ile diğer platformlardan ayrılmayı başarıyor.

Öğrenciler için Ücretsiz

Mubi Film Okulları Programı ile https://mubi.com/tr/filmstudent adresinden .edu uzantılı e-posta adresiniz ile kayıt olarak öğrenim süreniz boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Not: Üniversitede hangi bölümde bulunduğunuz fark etmiyor.
Not2: .edu e-posta gerektirdiği için üniversite öncesi öğrenimler yararlanamıyor.

Eğer öğrenci değilseniz ilk 7 gün ücretsiz denemenin ardından ayda 19,99₺, ya da yılda 179,88₺ ödeyerek kayıt olabilirsiniz.

GÜNCELLEME

Mubi Film Okulları Programı sona erdiği için artık ücretsiz seçeneği bulunmuyor. Önceden kayıt olanlar, öğrenim süresi boyunca kullanmaya devam edebiliyor. Eğer üye değilseniz https://mubi.com/tr/student adresinden aylık 15.99₺ ile üyeliğinizi öğrencilere özel indirim ile başlatabilirsiniz.

Mubi Film Okulları Sona Erdi
2 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir